Головна

Image

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА СПІЛКА САМАРИТЯН


В 2005 році внаслідок гострої нестачі фінансування та потреб для лікування людей серед лікарів-онкологів виникла ідея віднайти можливості допомагати Чернівецькому обласному онкодиспансеру, а також його пацієнтам. Завдяки тісним стосункам з німецькими лікарями з’явилась така можливість. Саме тоді зародилися перші кроки на шляху до Самаритянського руху в м. Чернівці. У травні 2006 року розпочала свою діяльність Чернівецька обласна благодійна спілка самаритян з метою надання допомоги незахищеним групам суспільства.

Початково найважливішим напрямком в діяльності Чернівецьких самаритян була допомога онколікарні. Проте бачучи свої успіхи вони вирішили допомагати в інших напрямках. 

Сьогодні чернівецька обласна благодійна спілка самаритян здійснює свою діяльність завдяки фінансуванню спілки робітничих самаритян землі Шлезвіг-Хольштейн,  Спілки робітничих Самаритян Німеччини (м. Кельн), фонду “Пам’ять, Відповідальність і Майбутнє” (Німеччина), членським внескам та пожертвам. 

Заснування Чернівецької обласної благодійної спілки самаритян позитивно вплинуло на стан соціальної сфери в регіоні, а також призвело до плідної співпраці членів спілки з осередками місцевої влади.

This post is also available in: English, German

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>