Останні новини

Благодійний марафон
У червні 2007 року спільно з радіо “Станція 103,2 FM”, було організовано благодійний марафон по збору коштів, який був спрямований на підтримку дитячої обласної клінічної лікарні.
Взаємодія з місцевою владою  
З метою співпраці з органами місцевої влади та для об’єднання спільних зусиль у  жовтні 2007 року Чернівецька Обласна благодійна Спілка Самаритян була прийнята до складу Координаційної ради громадських благочинних організацій при виконавчому комітеті міської ради.
Завершено нові ремонтні роботи в приміщенні онколікарні 
В січні 2008 року завершено нові ремонтні роботи перев’язочних кімнат в приміщенні Чернівецької обласної онколікарні. На дані ремонтні роботи було витрачено близько 53000 гривень, які були надані як гуманітарна допомога регіонального об’єднання робітничих самаритян землі Шлезвіг-Хольштейн. 
Проект “Допомога дітям та молоді” 
В квітні 2008 року відбулося урочисте відкриття сучасного ігрового майданчика в дитячому дошкільному навчальному закладі № 45, будівництво якого здійснювалося в рамках проекту “Допомога дітям та молоді”. На будівництво майданчика було витрачено близько 37000 гривень. Допомогти встановлювати приїхали молоді волонтери з м. Кіль (Німеччина). Молодь з задоволенням приймала участь в проекті. Планується повторення молодіжних проектів.

This post is also available in: English, German

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>